Dwunastka rekrutuje pracowników | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Dwunastka rekrutuje pracowników

Inwestycje, Miasto
Data publikacji: 18 czerwca 2024
Autor: Małgorzata Litwin
SP12 widok z drona na nowe budynki szkolne i plac zabaw

Do 27 czerwca 2024 r. trwa nabór kandydatów do pracy w nowej Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Strzałowej na lewobrzeżu.

To zupełnie nowa placówka na edukacyjnej mapie miasta, wybudowana od podstaw w latach 2022-2024 kosztem blisko 77 mln zł, w tym 65 mln zł z Rządowego Funduszu Polski Ład. Działać w niej będą 32 oddziały szkolne - po 4 w każdej klasie czyli łącznie 800 uczniów. Przy szkole powstało też przedszkole z 8 oddziałami dla 200 dzieci, sala sportowa oraz mediateka czyli nowoczesna biblioteka, która służyć będzie rozwojowi życia kulturalnego na lewobrzeżu. W kolejnym etapie wybudowana zostanie także basen szkolny.

Szkoła rozpoczyna dopiero działalność i nie posiada jeszcze własnej strony internetowej. Sprawami kadrowymi zajmuje się pani Mirosława Walasek – pracownik Toruńskiego Centrum Usług Wspólnych, telefon: 56 611 79 01. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie oferty drogą mailową na adres e-mail: m.walasek@tcuw.torun.pl w terminie do 27.06.2024 r.

Wykaz stanowisk pracy w naborze do Szkoły Podstawowej nr 12 w Toruniu

Przypomnijmy, że Szkołą Podstawową nr 12 kieruje Barbara Iwanowska, doświadczona nauczycielka chemii i matematyki z 22-letnim stażem pedagogicznym, w tym 5-letnim kierowaniem SP17 w Toruniu. Funkcję dyrektora SP 12 będzie sprawować od 1 kwietnia 2024 r. do 31 sierpnia 2028 r. Jak zapowiedziała po wręczeniu mianowania, chciałaby, aby w nowej placówce położony był nacisk na naukę dzieci poprzez doświadczenia i eksperymenty oraz pracę według modelu  STEAM (połączenie przedmiotów, podstawy programowej, sztuki i technologii cyfrowych).

Fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: dwóch mężczyzn w garniturach i dwóch lekarzy przecina wstęgę do nowego oddizału w szpitalu
  Miasto
  Specjalistyczny Szpital Miejski poszerza swoją ofertę medyczną – właśnie została otwarta Pracownia Elektrofizjologii i Radiologii Zabiegowej.
 • Na zdjeciu: kovieta w średnim wieku, sukience w kwiaty i dużych okularach przeciwsłonecznych stoi z psem na tle fontanny
  Miasto
  Zmarła Irena Kantorska-Schick – Sybiraczka, która starała się tę część polskiej historii ocalić od zapomnienia poprzez spotkania i rozmowy, szczególnie z młodzieżą.
 • Rondo
  Drogi, Miasto
  Na skrzyżowaniu ulic Rydygiera i Wschodniej powstało nowe rondo pinezkowe, które zwiększa bezpieczeństwo poprzez wymuszenie zmniejszenia prędkości.
 • Ulica Szczecińska - plakat
  Miasto
  Nowoczesne centrum osiedlowe, miejsce spotkań i aktywności dla seniorów, a może świetlica integracyjna dla dzieci i młodzieży? W najbliższą środę, 24 lipca 2024 r., będzie okazja, aby porozmawiać o przyszłości budynków po PCK przy ul. Szczecińskiej w Toruniu.
 • Na zdjęciu: prezydent Paweł Gulewski i wiceminister Jacek Karnowski podają sobie ręce
  Miasto
  Rozwój Torunia i pozyskiwanie środków na najważniejsze zadania miasta były tematem spotkania prezydenta Pawła Gulewskiego z wiceministrem Jackiem Karnowskim.
 • Na zdjęciu: lampy na moście
  Drogi, Miasto
  Wymiana opraw na moście drogowym im. marsz. Józefa Piłsudskiego. Prace odbywają się na koszt producenta opraw, w ramach obowiązującej gwarancji.
 • - Od godz. 12:00 w niedzielę 21 lipca do godz. 23:00 w poniedziałek 22 lipca 2024 r. prognozowane są upały. Temperatura maksymalna w niedzielę wyniesie od 30°C do 32°C, w poniedziałek od 31°C do 33 °C - informuje Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 • Koncert inaugurujący 39. Świętojański Festiwal Organowy odbył się 19 lipca 2024 r. w Kościele Wniebowzięcia NMP w Toruniu.
 • Z konieczności wymiany wody w obiegu zamkniętym, w poniedziałek 22 lipca 2024 r. w godzinach 7:00-15:00 Fontanna Cosmopolis będzie nieczynna. Po godzinie 15:00 zostanie ponownie uruchomiona.
 • O możliwościach współpracy podczas edycji 2024 wydarzenia Dronetech World Meeting przedstawiciele Centrum Wsparcia Biznesu rozmawiali z organizatorami z Instytutu Wspierania Nowych Technologii. Najważniejsze spotkanie przedstawicieli branży lotniczej i pojazdów bezzałogowych odbędzie się w dniach 24-26 października 2024 na terenie Centrum...
 • W związku z zakończeniem zasadniczych prac drogowych na ulicy Leśnej w Rozgartach od poniedziałku, 22 lipca 2024 r., autobusy linii nr 131 wracają na stałą trasę. Przypomnijmy, że od 15 lipca br. autobusy linii nr 131 kursowały z pominięciem przystanków: „Kwiatowa”, „Stara Szkoła”, „Leśna”, „Wróblowa”, „Błotka” i „Szkoła”. Prace w Rozgartach już...
 • Przypominamy, że w każdy wakacyjny weekend Bulwar Filadelfijski, na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do Woli Zamkowej, jest wyłączony z ruchu samochodowego.
 • Kolejne tablice informujące o tym, aby nie wchodzić na łachy wiślane, pojawiły się na lewym brzegu Wisły.
 • Kolejna odsłona projektu Park Kultury - w amfiteatrze parku na Bydgoskim Przedmieściu zaplanowano koncert i pokaz filmowy w ramach kina letniego.