Lista kandydatów zgłoszonych wyborach do rad okręgów - jednostek pomocniczych Gminy Miasta Toruń, odbywających się w 2021 r.
W wykazie są umieszczani kandydaci, których zgłoszenia spełniły wymogi formalne. Lista jest uzupełniana na bieżąco. Nazwiska są pogrupowane wg okręgów.
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Hadrian Ciechanowski | Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo | |
Dorota Czekaj | Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo | |
Dariusz Adam Grabas | Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo | |
Aniela Zielińska | Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo | |
Katarzyna Kowalczyk | Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo | |
Antoni Gapa | Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo | |
Przemysław Specjaliski | Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo | |
Dominika Walichniewicz | Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo | |
Anna Sztuczka | Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Adam Babiuk | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 1 |
Tomasz Jasiakiewicz | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 2 |
Hanna Jasińska | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 3 |
Wiesław Kania | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 4 |
Marianna Laurentowicz | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 5 |
Anna Leśniewicz | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 6 |
Agnieszka Malinowska-Pelczar | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 7 |
Piotr Mądrzejewski | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 8 |
Jakub Szczerbiak | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 9 |
Tomasz Szymkiewicz | Rada Okręgu nr 4, Czerniewice | 10 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Tomasz Fałtynowicz | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 1 |
Sylwester Jankowski | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 2 |
Dawid Utnicki | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 3 |
Jerzy Glonek | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 4 |
Łukasz Broniszewski | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 5 |
Katarzyna Krynicka-Schroeder | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 6 |
Aldona Mackiewicz | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 7 |
Paweł Gawiński | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 8 |
Danuta Jatczak | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 9 |
Małgorzata Kałdowska | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 10 |
Aleksandra Kasiorkiewicz-Demko | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 11 |
Joanna Koter | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 12 |
Brigida Kurta | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 13 |
Anna Lamers | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 14 |
Marcin Makowski | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 15 |
Agata Malchrowicz | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 16 |
Maria Pekasiewicz | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 17 |
Maciej Stawiski | Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie | 18 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Halina Kowalska | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 1 |
Anna Kubczak-Kosicka | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 2 |
Adam Michalak | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 3 |
Barbara Noskowicz | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 4 |
Lech Orepuk | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 5 |
Dorota Stachowska | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 6 |
Małgorzata Tomaszewska | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 7 |
Tadeusz Tomaszewski | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 8 |
Daniela Zając | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 9 |
Janusz Zając | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 10 |
Marcin Łowicki | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 11 |
Jakub Jaźwiec | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 12 |
Sławomir Sakowski | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 13 |
Łukasz Ruszkowski | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 14 |
Wojciech Jaruszewski | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 15 |
Jacek Kiełpiński | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 16 |
Arseniusz Kwiatkowski | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 17 |
Małgorzata Litkowska | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 18 |
Marcin Nadolny | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 19 |
Regina Strzemeska | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 20 |
Krzysztof Strzemeski | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 21 |
Danuta Zaremba | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 22 |
Jadwiga Pawlikowska | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 23 |
Piotr Malinowski | Rada Okręgu nr 10, Wrzosy | 24 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Grzegorz Dawidowicz | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 1 |
Michał Heller | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 2 |
Beata Trapnell | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 3 |
Iwona Liegmann | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 4 |
Piotr Wiznerowicz | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 5 |
Anna Zglińska | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 6 |
Justyna Kardasz | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 7 |
Robert Śledź | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 8 |
Tomasz Wiese | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 9 |
Krzysztof Dominikowski | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 10 |
Patrycja Gulak-Lipka | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 11 |
Monika Wyrzykowska-Antkiewicz | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 12 |
Tymoteusz Tymiński | Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie | 13 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Tomasz Derebecki | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 1 |
Milena Jankowska | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 2 |
Weronika Janowicz | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 3 |
Anna Kocurek | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 4 |
Agnieszka Laskowska | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 5 |
Maciej Nath | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 6 |
Aleksandra Puda | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 7 |
Wioletta Rudewicz | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 8 |
Michał Ślot | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 9 |
Aneta Zalewska | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 10 |
Lidia Krystoforska-Bełwon | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 11 |
Łukasz Winiarski | Rada Okręgu nr 2, Stawki | 12 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Michał Deptuła | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 1 |
Romuald Gierszal | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 2 |
Barbara Iwanowska | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 3 |
Tadeusz Karpa | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 4 |
Szymon Szczerbiak | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 5 |
Maria Wiśniewska | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 6 |
Wiesław Wolf | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 7 |
Sylwia Szczesna | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 8 |
Mirela Wojciechowska-Berdzik | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 9 |
Kazimiera Bork | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 10 |
Kazimierz Butrymowicz | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 11 |
Joanna Rutecka | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 12 |
Jakub Szczepkowski | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 13 |
Iwona Kuczmarska | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 14 |
Dariusz Pacuk | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 15 |
Wacław Wieczorek | Rada Okręgu nr 3, Rudak | 16 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Danuta Stępkowska | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 1 |
Kamila Karolewska | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 2 |
Monika Zając | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 3 |
Kamil Rafał Sawicki | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 4 |
Katarzyna Zawadzka | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 5 |
Cezary Bryś | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 6 |
Magdalena Polak | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 7 |
Justyna Wijas | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 8 |
Kinga Kawalerowicz | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 9 |
Dominik Kosobucki | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 10 |
Natalia Kurdubska-Gajdamowicz | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 11 |
Joanna Budnik | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 12 |
Żaneta Laskowska | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 13 |
Michał Matuszak | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 14 |
Bartosz Ośmiałowski | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 15 |
Arkadiusz Piwoński | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 16 |
Sonia Plutowska | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 17 |
Piotr Sadurski | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 18 |
Anna Świtoń | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 19 |
Michał Tuszyński | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 20 |
Hanna Wrycza-Wilińska | Rada Okręgu nr 1, Podgórz | 21 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Anna Marach | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 1 |
Piotr Marach | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 2 |
Szymon Mendyka | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 3 |
Medard Micun | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 4 |
Magdalena Noga | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 5 |
Tomasz Sińczak | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 6 |
Joanna Borkowska | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 7 |
Krystyna Borkowska | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 8 |
Grzegorz Chyl | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 9 |
Klaudyna Kulińska | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 10 |
Daria Teus | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 11 |
Joanna Żuchowska | Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre | 12 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Jan Kwiatkowski | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 1 |
Katarzyna Brożek | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 2 |
Paweł Liberadzki | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 3 |
Jan Przybysz | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 4 |
Edward Wiśniewski | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 5 |
Daniela Ciżmowska | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 6 |
Katarzyna Krempeć | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 7 |
Łukasz Naskręt | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 8 |
Andrzej Rygielski | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 9 |
Małgorzata Wawrzak | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 10 |
Longina Witkowska | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 11 |
Arkadiusz Osiński | Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy | 12 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Błażej Hermann | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 1 |
Rafał Kmieć | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 2 |
Jacek Koszelak | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 3 |
Gertruda Angowska | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 4 |
Krzysztof Kołowski | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 5 |
Jacek Madej | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 6 |
Zygmunt Makowiecki | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 7 |
Marek Nowak | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 8 |
Daniel Okruciński | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 9 |
Grzegorz Pietkiewicz | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 10 |
Radosław Sztangierski | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 11 |
Tomasz Widliński | Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek | 12 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Patrycja Furmanek | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 1 |
Waldemar Furmanek | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 2 |
Beata Dubilewicz | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 3 |
Marian Filipowicz | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 4 |
Kornelia Gorzycka | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 5 |
Mariusz Gorzycki | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 6 |
Przemysław Jagielski | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 7 |
Adam Jarosz | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 8 |
Beata Pranke-Zdziebło | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 9 |
Karolina Rucińska | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 10 |
Marek Smoliński | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 11 |
Bartosz Tomaszewski | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 12 |
Maria Żychlińska | Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie | 13 |
Imię i nazwisko kandydata | Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat | Numer na karcie |
---|---|---|
Marta Kempara | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 1 |
Halina Kędzierska | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 2 |
Anna Krzyżelewska-Grinberg | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 3 |
Joanna Kurzac | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 4 |
Tomasz Lubryka | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 5 |
Joanna Przygodzka | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 6 |
Jacek Przygodzki | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 7 |
Dagmara Sikora | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 8 |
Michał Sulik | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 9 |
Agnieszka Ważny | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 10 |
Tomasz Zabłocki | Rada Okręgu nr 7, Skarpa | 11 |