Zaucha Project | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Zaucha Project

Data wydarzenia
-
baner koncertu
Opis wydarzenia: 

Zaucha Project to muzyczny hołd składany przez wrocławskich muzyków i solistów temu zbyt szybko zapomnianemu Artyście. Inicjatorem projektu jest wrocławski gitarzysta Michał Wilczyński. W koncercie znalazły się najpopularniejsze utwory Zauchy, takie jak Myśmy byli sobie pisani, C'est la vie, Siódmy rok, Byłaś serca biciem, Wymyśliłem Ciebie, Baw się lalkami. Jest też jednak sporo niespodzianek. Postanowiliśmy przybliżyć odbiorcom mniej znane ale nie mniej znakomite utwory, zasługujące na ich przypomnienie. Są to m.in. Oda do nieróbstwa, Smakować świat, Cacko cud, Hollywood, Bar dla samotnych dam czy Nas nie rozdzieli. Utwory zaaranżowane są w sposób nowoczesny, z zachowaniem jednak stylistyki królującej w muzyce lat 70. i 80.

Zespół wystąpi w składzie: Michał Bober - vocal, Michał Moper Wilczyński - guitar, Tomasz Jędrzejewski - piano, Piotr Sypień - bass, Tomasz Garbera - drums

Michał Bober - "Z muzyką postanowiłem związać się zawodowo w 2001 roku, kiedy rozpocząłem naukę w Opolskim Studiu Piosenki. Potem były róznego rodzaju warsztaty na terenie kraju oraz edukacja na Państwowej Wyższej Szkole Estradowo-Jazzowej w Moskwie, która tak naprawdę pozwoliła mi odkryć swój prawdziwy głos. Moim pierwszym dużym sukcesem był "SuperDebiut" podczas podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w 2011 roku w Opolu, gdzie otrzymałem w głosowaniu telewidzów I wyróżnienie w kategorii SuperJedynek. W tym samym roku powołałem do życia zespół Soul City, z którym dotarłem do ćwierćfinału II edycji programu "X Factor". Reprezentowałem także Polskę wraz z Moniką Wiśniowską-Basel na festiwalu "New Wave" - największym rosyjskim festiwalu młodych talentów (Jurmala, 2011 r.). Od wielu lat aktywnie koncertuję, tworząc różne muzyczne projekty i kooperacje. Obecnie przeżywam najbardziej aktywny czas artystyczny, który rozpoczął się w 2018 roku. To wówczas powstał projekt poświęcony pamięci Andrzeja Zauchy, z którym daliśmy kilkadziesiąt koncertów na terenie całego kraju. W 2019 roku na stałe zagościłem w Vertigo Jazz Club & Restaurant we Wrocławiu z repertuarem Franka Sinatry (10 koncertów w 2019 roku). W latach 2002-2017 byłem członkiem Opole Gospel Choir. Muzyka, oprócz pasji, jest także moim sposobem na życie, które obecne jest zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Uczestnik 11. edycji The Voice of Poland (2020)."

Bilety: 50 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu koncertu 

online: biletyna.pl: https://bit.ly/39tOIO8, kupBilecik.pl: https://bit.ly/39urxn2, ebilet.pl: https://bit.ly/3gf8H7x
stacjonarne: Sklep Pamiątki w Ratuszu Staromiejskim, Biuro Turystyczne Copernicana, ul. Żeglarska 10/14, Księgarnia PWN, ul. Reja 25, Ośrodek Informacji Turystycznej, ul. Rynek Staromiejski 25, Bar Klubu Lizard King, ul. Kopernika 3

Data: 
09.09.2021 20:00
Miejsce: 
Klub Lizard King, ul. Kopernika 3
Organizator: 
Kategoria wydarzenia: 
Koncert
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

  • Na zdjęciu: na scenie stoją mężczyzna i kobieta w eleganckich strojach
    Kultura, Miasto
    „Nie ma jak u mamy” – to coroczny koncert z okazji Dnia Matki, organizowany przez marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. W 2024 r. blisko 6000 gości powitał prezydent Torunia Paweł Gulewski.
  • Zastępczyni prezydenta Dagmara Zielińska podczas pikniku
    Kultura, Miasto
    Dziesiątki kolorowych stanowisk, a w nich ciekawe eksperymenty i warsztaty rozwijające umysł, kreatywność i ciekawość. Tak wyglądał 25 maja 2024 r. piknik Naukowa Petarda w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.
  • Na zdjęciu: kompozytor Krzesimir Dębski z medalem na szyi, obok prezydent Torunia Paweł Gulewski i dyrektor TOS Przemysław Kempiński
    Kultura, Miasto
    Wyjątkowy prezent dla mam z okazji ich święta przygotowała Toruńska Orkiestra Symfoniczna – 26 maja 2024 r. wystąpiła pod batutą Krzesimira Dębskiego z koncertem muzyki filmowej.
  • Na zdjęciu widać ciemne burzowe niebo ponad budynkami
    Miasto
    W niedzielę 26 maja 2024 r. wieczorem spodziewane są burze z silnymi opadami deszczu. Apelujemy o ostrożność.
  • Członek Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego podczas koncertu w CKK Jordanki
    Miasto
    Koncert reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w CKK Jordanki zainaugurował 24 maja 2024 r. obchody Święta Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu. Jednostka powstała w 2018 r. i jest jedynym w Polsce centrum szkolenia tego rodzaju Sił Zbrojnych. W 2020 r. nadano jej imię kpt. Eugeniusza Konopackiego pseud. Trzaska...
  • Na zdjęciu: zastępca prezydenta Artur Szponka wręcza nagrodę nastolatce, z tyłu stoja pozostali uczestnicy konkursu wokalnego
    Kultura, Miasto
    26 maja 2024 r. zakończyła się pierwsza edycja Festiwalu Twórczości dla Dzieci i Młodzieży Arte! Gościem specjalnym koncertu finałowego był Mezo.
  • Od turnieju piłkarskich skrzatów czyli najmłodszych adeptów futbolu z Akademii Pomorzanina rozpoczął się 25 maja 2024 r. kolejny "Weekend z Pomorzaninem", odbywający się tym razem pod patronatem Miasta Toruń.
  • Po ulewnym piątku, także sobota 25 maja zapowiada się w Toruniu burzowo. Załamanie pogody jest spodziewane w godzinach popołudniowych.
  • Koncert reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w CKK Jordanki zainaugurował 24 maja 2024 r. obchody Święta Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu. Jednostka powstała w 2018 r. i jest jedynym w Polsce centrum szkolenia tego rodzaju Sił Zbrojnych. W 2020 r. nadano jej imię kpt. Eugeniusza Konopackiego pseud. Trzaska...
  • Potężna ulewa i gradobicie nawiedziły Toruń w piątek 24 maja 2024 r. Służby miejskie ruszyły do działania.
  • Będą zmiany na Wrzosowisku i Winnicy. Przystąpienie do prac nad miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego zapowiedział 24 maja 2024 r. Prezydent Torunia Paweł Gulewski.
  • Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w piątek 24 maja 2024 r. odsłonięto tablicę poświęconą pamięci prof. Ryszarda Łaszewskiego. Imieniem profesora nazwano jedną z sal reprezentacyjnych.
  • 5 pracowników Muzeum Okręgowego w Toruniu otrzymało nagrody Prezydenat Miasta Torunia z okazji Dnia Muzealnika. Uroczystość odbyła się 24 maja 2024 r. 18 maja obchodzony był Międzynarodowy Dzień Muzeów. Jest to coroczne święto ustanowione 28 maja 1977 r. przez Międzynarodową Radę Muzeów działającą przy UNESCO. Święto stanowi okazję do złożenia...
  • Prof. Jim Mazurkiewicz – animator współpracy polsko-amerykańskiej w naszym województwie, był 24 maja 2024 r. gościem prezydenta Torunia Pawła Gulewskiego.