Piazzolla symfonicznie/Marcin Wyrostek/PRZEŁOŻONY na 30 kwietnia | www.torun.pl

Piazzolla symfonicznie/Marcin Wyrostek/PRZEŁOŻONY na 30 kwietnia

Data wydarzenia
-
Opis wydarzenia: 

Wystąpią:

Marcin Wyrostek - akordeon (https://www.wyrostek.com.pl/)
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Adam Banaszak - dyrygent
Agata Zając - dyrygent - rezydent

W programie:

A. Piazzolla - Cztery Pory Roku
A. Piazzolla - Oblivion
A. Piazzolla - Libertango
A. Vivaldi - Cztery pory roku - Wiosna, Zima
M. Wyrostek - Cinema Tango
M. Wyrostek - Pożegnanie
M. Wyrostek - Palinka
M. Wyrostek - Moldav

Bilety:
60 zł - normalny 
50 zł - ulgowy 
Dostępne w kasie TOS w CKK Jordanki czynnej od czwartku do soboty w godzinach 13:00 - 19:00 oraz na stronie https://biletytos.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=714
 
Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny przygotowaliśmy ofertę specjalną - 25% zniżki na bilety zakupione w kasie oraz przez stronę internetową www.biletytos.art.pl Rabat obowiązuje do 16 marca 2021 r. na hasło Wiosna.
 
Rezerwacja dla grup zorganizowanych:
tel. kom. +48 790 206 810
e-mail: k.olszewska@tos.art.pl
 
 
 
Koncert bez przerwy. 
Wydarzenie zostanie zrealizowane zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi.
Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW KONCERTÓW TOS W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 
oraz wypełnienie oświadczenia, które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.

Koncert współorganizowany i współfinansowany w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca
„Dyrygent – rezydent”.

Data: 
30.04.2021 17:00
Kategoria wydarzenia: 
Koncert
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Koronawirus
  W ciągu ostatniej doby w Toruniu wykryto 81 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 3 osoby zmarły przez COVID-19.
 • Wylewanie asfaltu na moście Piłsudskiego
  Drogi, Inwestycje, Miasto
  Przed nami betonowanie i asfaltowanie na moście. Prace rozpoczną się nocą 9 kwietnia 2020 r. Na moście będzie obowiązywał ruch wahadłowy.
 • Na zdjęciu PIUM w centrum handlowym
  Miasto
  Mimo zamknięcia galerii handlowych, mieszkańcy Torunia mogą załatwić sprawy w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta w centrach Plaza i Copernicus. Na wizytę trzeba się jednak umówić.
 • Na zdjęciu budynek Urzędu Miasta Torunia oraz znak Śródmiejskiej Strefy Parkowania
  Drogi, Miasto
  Obowiązek wpisania numeru rejestracyjnego, zwolnienia z opłat w dni wolne od pracy, reklamacje wezwań do zapłaty - 15 kwietnia 2021 r. Rada Miasta Torunia zagłosuje nad zmianami w uchwale dot. stref płatnego parkowania.
 • Na zdjęciu: jeden z parkletów na starówce
  Eko, Miasto
  Na torunian spacerujących po ulicach starówki czeka dziewięć parkletów w ośmiu lokalizacjach. To idealne miejsce do wypoczynku w otoczeniu kwitnącej na wiosnę zieleni.
 • Na zdjęciu: grafika z danymi epidemicznymi
  Koronawirus
  W ciągu ostatniej doby w Toruniu wykryto 124 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV2. W naszym mieście przebadano 542 osoby. 3 mieszkańców miasta zmarło przez choroby współistniejące z zakażeniem.
 • 31 dotacji na łączną kwotę 940 tys. zł przewidzianych jest w projekcie uchwały o dotacjach konserwatorskich, którą rozpatrzy na najbliższej sesji Rada Miasta Torunia.
 • Podczas najbliższej sesji Rady Miasta Torunia radni zagłosują nad uchwałą, która wprowadzi zmiany w budżecie obywatelskim.
 • Największy polski serwis zajmujący się komercyjnymi nieruchomościami opisuje potencjał inwestycyjny Torunia. Dziennikarze portalu Propertynews.pl prezentują ofertę terenów inwestycyjnych miasta i wskazują świetnie zlokalizowane działki pod produkcję czy centra logistyczne. W rozmowie z dziennikarzami Propertynews.pl Łukasz Szarszewski, dyrektor...
 • Do 30 kwietnia 2021 r. można nadsyłać oferty w II turze konkursu na wykonanie zadań miasta w zakresie wspierania rozwoju kultury i ochrony jej dóbr oraz podtrzymywania tradycji narodowej w 2021 r.
 • 28 projektów z zakresu kultury i ochrony dóbr narodowych uzyskało wsparcie miasta w I turze otwartego konkursu ofert w 2021 r. Wyniki zostały ogłoszone 8 kwietnia 2021 r.
 • Miasto intensywnie przygotowuje się do zwiększenia potencjału szczepień powszechnych. Znane są już miejsca Punktów Szczepień Masowych w Toruniu.
 • W sobotę 10 kwietnia na Barbarce można będzie dostać sadzonki drzew w ramach akcji "Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń 2021".
 • 15 kwietnia 2021 roku podczas sesji Rady Miasta radni zagłosują nad uchwałą w sprawie szczególnych warunkach udzielania świadczeń pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym uczniom z toruńskich szkół. Uchwała określa także formy i zakres tych świadczeń oraz trybu postępowania w tych sprawach.