Wspólny spacer na starówce | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Wspólny spacer na starówce

Miasto, Toruń dla Ukrainy, Торунь для України
Data publikacji: 10 listopada 2022
Autor: Marcin Pryka

Zgłoś swój projekt na stronie esk2029.pl

Kolorowe jesienne liście na tle zabytkowego budynku.

Fundacja Studio M6, Społeczna Agencja Pośrednictwa oraz Centrum Integracji "Łącznik" zapraszają na wspólny spacer "Starówka jesienią" w ramach projektu "Razem Warto/Разом воно того варте".

Spacer poprowadzi Ania Lamers. Spotykamy się 15 listopada o godzinie 17:00 na Rynku Staromiejskim przy "osiołku".

Spacer potrwa dwie godziny.

Udział jest bezpłatny.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc jest ograniczona.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

By wziąć udział zapisz się:

wersja ukraińska --> https://forms.gle/uULZwusNCEjNyaXh6

wersja polska --> https://forms.gle/VSuqJFPvZRxPMwhKA

Po więcej informacji o projekcie i formach wsparcia wejdź na https://www.studiom6.pl/projekty/razem-warto/

Projekt jest finansowany w ramach Programu „Wspieramy Ukrainę”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

[UA]

Fundacja Studio M6, Społeczna Agencja Pośrednictwa и  Centrum Integracji "Łącznik" приглашают вас на совместную экскурсию "Старый город осенью" в рамках проекта "Razem Warto/ Разом воно того варте".

Экскурсию проведет Аня Ламерс. Мы встретимся 15 ноября в 17:00 на  Rynku Staromiejskim у "ослика".


Экскурсия продлится два часа.


Участие в мероприятии бесплатное.


Приглашаем вас записаться, количество мест ограничено.

Застосовується порядок подання.

Для участия зарегистрируйтесь:


Украинская версия --> https://forms.gle/uULZwusNCEjNyaXh6


Польская версия --> https://forms.gle/VSuqJFPvZRxPMwhKA

Для получения дополнительной информации о проекте и формах поддержки посетите сайт https://www.studiom6.pl/projekty/razem-warto/

Проект фінансується в рамках Програми «Ми підтримуємо Україну», заснованої Польсько-Американської фундацією свободи, яку виконує Фундація «Освіта для демократії».


 

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Za długoletnie pożycie małżeńskie
  Miasto
  Kolejne toruńskie pary odebrały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wręczył je 22 września 2023 roku w Ratuszu Staromiejskim Prezydent Torunia Michał Zaleski. Odznaczenia państwowe nadane zostały przez Prezydenta RP 10 parom, które w tym roku świętują 50- i 51-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Razem z medalem jubilatom Prezydent Zaleski...
 • Kultura, Miasto
  Niesamowite podniebne show pojawi się w Toruniu już w dniach 29 i 30 września 2023 r. – piątek, sobota. W te dni, o godzinie 20:00 torunianie i turyści będą mieli okazję podziwiać spektakl EXIT podniebne widowisko artystyczne z okazji Roku Kopernikańskiego, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ul. gen. Józefa Bema...
 • Na zdjęciu: biała strzałka zawieszona na płocie, na niej czerwony napis: do lokalu wyborczzego
  Miasto
  W Toruniu funkcjonują 123 obwody głosowania – warto sprawdzić, gdzie oddać głos w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października 2023 r.
 • Na zdjęciu: prezydent Michał Zaleski stoi z kilkorgiem nauczycieli, którzy trzymają teczki z aktami mianowania, za nimi portret Mikołaja Kopernika
  Miasto
  109 nauczycieli toruńskich szkół uzyskało kolejny stopień awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.
 • Na zdjęciu: grupa młodzieży biegnie po zielonej murawie stadionu
  Miasto, Sport
  Uczniowie i przedszkolaki rozpoczęli zmagania w ramach Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół. Inauguracja wydarzenia odbyła się 26 września 2023 r. na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego.
 • Na zdjęciu: prezydent michał Zaleski wręcza przedstawicielom księgowych okolicznościową grafikę z panoramą Torunia
  Miasto
  Z okazji jubileuszu 30-lecia Oddziału Okręgowego w Toruniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce 26 września 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży odbyła się konferencja „Rachunkowość przyszłości”.
 • To kolejni laureaci znaku jakości Made in Toruń. Są wśród nich firmy zajmujące się produkcją urządzeń pokładowych w przemyśle stoczniowym, wytwarzaniem konstrukcji stalowych, recyklingiem odpadów, montażem systemów klimatyzacyjnych, czy też działają w branżach instalacji teletechnicznych, czy transportowych.
 • Rozstrzygnięty został konkurs ofert nr 53/2023 na promocję sportu i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Torunia poprzez kluby sportowe prowadzące szkolenie drużyn seniorskich w ekstraklasie: koszykówki mężczyzn i kobiet, hokeja na lodzie, futsalu, hokeja na trawie, II lidze piłki siatkowej mężczyzn oraz III lidze piłki nożnej mężczyzn. Dotacje...
 • W Toruniu rusza Green Lab, czyli Zielone Forum Torunia - pilotażowe narzędzie współpracy z mieszkańcami w zakresie zieleni i działań pro środowiskowych.
 • Po służbie przygotowawczej i pomyślnie zdanym egzaminie 16 nowych urzędników samorządowych złożyło 25 września 2023 r. ślubowanie na sztandar miasta Torunia.
 • 26 września 2023 roku o godzinie 11:00 na stadionie miejskim przy ul. Bema nastąpi inauguracja szkolnych rozgrywek sportowych w ramach Toruńskiej Olimpiady Przeszkoli i Szkół.
 • W Toruniu funkcjonują 123 obwody głosowania – warto sprawdzić, gdzie oddać głos w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października 2023 r.
 • Wszystkich miłośników przygód, łamigłówek i zagadek zachęcamy do udziału w grze terenowej „Śladami Kopernika w Toruniu”. Zaczynamy w sobotę 30 września 2023 r. o godz. 11.00 na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego!
 • Już po raz piąty w Toruniu rozegrany został Maraton Ósemek Wioślarskich „Run & Row”. 24 września 2023 roku Puchar Prezydenta Miasta Torunia trafił do AZS UMK Toruń. „Run & Row” to widowiskowy bieg z łodziami i wyścig wioślarski na Wiśle zakończony sztafetą na ergometrze. W tegorocznej edycji na wioślarzy czekały następujące etapy maratonu...