Turniej siatkówki plażowej | www.torun.pl

Turniej siatkówki plażowej

Sport
Data publikacji: 07 sierpnia 2020
Autor: Adrian Aleksandrowicz
Na zdjęciu: mężczyzna na boisku do siatkówki plażowej odbijający piłkę

 W piątek 7 sierpnia 2020 roku odbędzie się otwarty amatorski turniej siatkówki plażowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, trwają zapisy duetów siatkarskich, które chcą wystąpić na boiskach na plaży przy ul. Broniewskiego 90.

Wydarzenie ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkich amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił. W zależności od zainteresowania organizatorzy zakładają  możliwość rozgrywki w konfiguracjach: -dzieci i młodzieży,  turniej kobiet, turniej mężczyzn, turniej mikstów. W zawodach wezmą udział duety zawodników, którzy prześlą swoje zgłoszenie na adres: stowarzyszeniegosport@gmail.com  lub dołączą w dniu imprezy do czasu startu pierwszych spotkań.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci upominków od Toruń Plaza, koszulek i gadżetów. Zapraszamy!

Otwarty amatorski turniej siatkówki plażowej

Data: 07.08.2020

Godzina: 17.00-20.00

Miejsce: Boiska plażowe ul, Broniewskiego 90, Toruń Plaza

Organizator:  Stowarzyszenie  GOSPORT!

Wydarzenia towarzyszące:

WYŚCIGI RAJDÓWEK WRC – darmowa zabawa dla dużych i małych. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w przejazdach mini rajdówkami WRC na specjalnie skonstruowanym torze.

JOGA – darmowe zajęcia jogi, które poprowadzi doświadczona instruktorka TKKF. Zajęcia odbywać się będą w trakcie trwania pozostałych wydarzeń.

GRA W BOULE – zwana też „petanką” przeznaczona jest dla wszystkich chętnych bez względu na wiek. Zabawa odbywać się będzie w strefie plażowej niekolidującej z rozgrywanym turniejem.

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: autobusy MZK i przechodząca kobieta na przejściu dla pieszych
  MZK
  W związku z powrotem dzieci klas I-III Szkół Podstawowych do nauki stacjonarnej, od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. przywrócona zostanie linia nr 39.
 • Na zdjęciu kamienice przy Rynku Nowomiejskim w Toruniu
  Koronawirus, Miasto
  Na najbliższej sesji, 21 stycznia 2021 r. radni pochylą się nad uchwałą dot. zwolnienia z podatku od nieruchomości. Ma być ono udzielone tym przedsiębiorcom, których płynność finansowa uległa pogorszeniu z powodu koronawirusa.
 • Mapa z zaznaczoną lokalizacją węzła przesiadkowego przy dworcu Toruń Wschodni
  Miasto
  Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących budowy węzła przesiadkowego przed dworcem Toruń Wschodni wraz ze zmianą układu drogowego - w rejonie pl. Skarbka.
 • Pomnik Hallera z kwiatami
  Miasto
  18 stycznia 2021 roku mija 101 lat od powrotu Torunia do wolnej Polski. Z powodu pandemii obchody będą miały skromniejszy charakter. W imieniu mieszkańców złożone zostaną kwiaty, oddany zostanie salut armatni, przygotowano wystawę, quiz i konkurs plastyczny.
 • budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej
  Inwestycje, Miasto
  Projekt uchwały w sprawie Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych Toruńskich Wodociągów Sp. z o.o. na lata 2021- 2025 rozpatrywany będzie 21 stycznia 2021 r., podczas 26. sesji Rady Miasta Torunia.
 • Na zdjęciu: grafika konsultacji społecznych
  Miasto
  Podczas sesji Rady Miasta Torunia radni zdecydują, czy przyjmują Plan konsultacji społecznych na rok 2021.
 • W ciągu ostatniej doby 79 mieszkańców Torunia zaraziło się koronawirusem SARS-CoV-2. Przez choroby współistniejące z COVID-19 zmarły trzy osoby.
 • Barbara Köhler – niemiecka poetka, laureatka Nagrody Miast Partnerskich Torunia i Getyngi z 2003 r. zmarła 8 stycznia 2021 r. w wieku 61 lat. Informację przekazało Miasto Getynga.
 • Czternaście osób zajmujących się działalnością artystyczną, twórców i animatorów kultury otrzyma Stypendia Miasta Torunia w dziedzinie kultury na rok 2021. Za otrzymane od miasta pieniądze zrealizują swoje artystyczne projekty. Do 30 września 2020 r. do Wydziału Kultury Urzędu Miasta Torunia wpłynęły 23 wnioski o stypendium, w tym 16 o stypendium...
 • Publikujemy treść apelu o wsparcie wszystkich ośrodków turystycznych, w tym Torunia, który prezydent miasta Michał Zaleski skierował do Jarosława Gowina Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii.
 • Od 15 stycznia seniorzy 80+ mogą się rejestrować na szczepienie, od 22 stycznia osoby 70+, a pozostali mogą od 15 stycznia zgłosić chęć szczepienia i oczekiwać na powiadomienie.
 • Po krótkiej przerwie wznowiono prace przy rozbudowie mostu drogowego im. marszałka Józefa Piłsudskiego. Ruch wahadłowy będzie obowiązywał w nocy z 13 na 14 stycznia 2021 r.
 • Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Torunia przedłużeniu uległ termin składania wniosków o dotacje na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane.
 • Zimowa aura nie zahamowała robót przy dwóch inwestycjach realizowanych przez Miejski Zakład Komunikacji w centrum Torunia. W rejonie pl. Rapackiego trwają przeglądy odbiorowe, a na ul. Kraszewskiego realizowane są roboty przy rozbiórce torowiska.