Strefa Biznesu podczas Forum Zawodowców | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Strefa Biznesu podczas Forum Zawodowców

Biznes, Miasto
Data publikacji: 26 lutego 2020
Autor: Magdalena Winiarska

Już 17 marca 2020 r. w Centrum Targowym Park odbędzie się IV Toruńskie Forum Zawodowców, w ramach którego funkcjonować będzie Strefa Biznesu.

Tegoroczne forum zostanie zorganizowane – podobnie jak w roku 2019 – w nowoczesnej formie, która będzie przyciągała uczniów, a także stworzy interakcję pomiędzy osobami odwiedzającymi a szkołami prezentującymi swą ofertę. Wykorzystane zostaną do tego celu nowe rozwiązania multimedialne oraz specjalnie przygotowana oprawa wydarzenia, łącząca sprawdzone elementy scenariuszowe, m.in. konkursy i atrakcje dla zwiedzających oraz Strefę Biznesu, do której zaproszone zostanie liczne grono przedsiębiorców. Jedną z nowości tam zaprezentowanych będzie Strefa 4.0 z nowinkami technologicznymi.

Organizatorzy przedsięwzięcia, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Torunia i Centrum Wsparcia Biznesu, zapraszają wszystkie zainteresowane firmy do Strefy Biznesu.

Celem organizacji wydarzenia jest promocja kształcenia zawodowego na wszystkich etapach edukacji, współpracy z  pracodawcami oraz uczelniami wyższymi, budowanie partnerstwa na rzecz edukacji i rynku pracy, wsparcie młodzieży w rozwoju i wyborze ścieżki kariery, a także wymiana doświadczeń zawodowych.

Swoją ofertę edukacyjną zaprezentują toruńskie szkoły branżowe i techniczne. Prezentowane będą następujące zawody: cukiernik, florysta, fotograf, kelner, krawiec, kucharz, operator obrabiarek skrawających, sprzedawca, ślusarz, magazynier – logistyk, technik administracji, technik architektury krajobrazu, technik fotografii i multimediów, technik handlowiec, technik hotelarstwa, technik informatyk, technik elektryk, technik BHP, technik transportu drogowego, technik logistyk, technik mechanik, technik organizacji reklamy, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik pojazdów samochodowych, technik rachunkowości, technik usług fryzjerskich, technik mechatronik, technik żywności, technik rachunkowości, technik ekonomista, fryzjer, technik organizacji turystyki, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik procesów introligatorskich, technik technologii żywności, technik budownictwa, technik geodeta, technik teleinformatyk, murarz-tynkarz, dekarz, technik mechanik urządzeń, technik transportu drogowego, kierowca mechanik, blacharz samochodowy, lakiernik samochodowy, elektromechanik pojazdów samochodowych, technik automatyk, technik elektronik, technik programista, technik inżynierii środowiska i melioracji, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik weterynarii, technik energetyk, operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

- Obecność firm w Strefie Biznesu stworzy niepowtarzalną okazję do podjęcia współpracy pomiędzy szkołami i przedsiębiorstwami, współpracy mającej na celu budowanie szeroko rozumianego partnerstwa dla rozwoju konkretnego zawodu, a co za tym idzie rynku pracy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do zgłoszeńmówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Zgłoszenia przyjmuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu pod numerem telefonu: 56 611 89 30 lub mailowo: kontakt@torun.direct. Dokonując zgłoszenia, należy podać zainteresowanie konkretnym zawodem.

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: dwóch mężczyzn w garniturach i dwóch lekarzy przecina wstęgę do nowego oddizału w szpitalu
  Miasto
  Specjalistyczny Szpital Miejski poszerza swoją ofertę medyczną – właśnie została otwarta Pracownia Elektrofizjologii i Radiologii Zabiegowej.
 • Na zdjeciu: kovieta w średnim wieku, sukience w kwiaty i dużych okularach przeciwsłonecznych stoi z psem na tle fontanny
  Miasto
  Zmarła Irena Kantorska-Schick – Sybiraczka, która starała się tę część polskiej historii ocalić od zapomnienia poprzez spotkania i rozmowy, szczególnie z młodzieżą.
 • Rondo
  Drogi, Miasto
  Na skrzyżowaniu ulic Rydygiera i Wschodniej powstało nowe rondo pinezkowe, które zwiększa bezpieczeństwo poprzez wymuszenie zmniejszenia prędkości.
 • Ulica Szczecińska - plakat
  Miasto
  Nowoczesne centrum osiedlowe, miejsce spotkań i aktywności dla seniorów, a może świetlica integracyjna dla dzieci i młodzieży? W najbliższą środę, 24 lipca 2024 r., będzie okazja, aby porozmawiać o przyszłości budynków po PCK przy ul. Szczecińskiej w Toruniu.
 • Na zdjęciu: prezydent Paweł Gulewski i wiceminister Jacek Karnowski podają sobie ręce
  Miasto
  Rozwój Torunia i pozyskiwanie środków na najważniejsze zadania miasta były tematem spotkania prezydenta Pawła Gulewskiego z wiceministrem Jackiem Karnowskim.
 • Na zdjęciu: lampy na moście
  Drogi, Miasto
  Wymiana opraw na moście drogowym im. marsz. Józefa Piłsudskiego. Prace odbywają się na koszt producenta opraw, w ramach obowiązującej gwarancji.
 • - Od godz. 12:00 w niedzielę 21 lipca do godz. 23:00 w poniedziałek 22 lipca 2024 r. prognozowane są upały. Temperatura maksymalna w niedzielę wyniesie od 30°C do 32°C, w poniedziałek od 31°C do 33 °C - informuje Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 • Koncert inaugurujący 39. Świętojański Festiwal Organowy odbył się 19 lipca 2024 r. w Kościele Wniebowzięcia NMP w Toruniu.
 • Z konieczności wymiany wody w obiegu zamkniętym, w poniedziałek 22 lipca 2024 r. w godzinach 7:00-15:00 Fontanna Cosmopolis będzie nieczynna. Po godzinie 15:00 zostanie ponownie uruchomiona.
 • O możliwościach współpracy podczas edycji 2024 wydarzenia Dronetech World Meeting przedstawiciele Centrum Wsparcia Biznesu rozmawiali z organizatorami z Instytutu Wspierania Nowych Technologii. Najważniejsze spotkanie przedstawicieli branży lotniczej i pojazdów bezzałogowych odbędzie się w dniach 24-26 października 2024 na terenie Centrum...
 • W związku z zakończeniem zasadniczych prac drogowych na ulicy Leśnej w Rozgartach od poniedziałku, 22 lipca 2024 r., autobusy linii nr 131 wracają na stałą trasę. Przypomnijmy, że od 15 lipca br. autobusy linii nr 131 kursowały z pominięciem przystanków: „Kwiatowa”, „Stara Szkoła”, „Leśna”, „Wróblowa”, „Błotka” i „Szkoła”. Prace w Rozgartach już...
 • Przypominamy, że w każdy wakacyjny weekend Bulwar Filadelfijski, na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do Woli Zamkowej, jest wyłączony z ruchu samochodowego.
 • Kolejne tablice informujące o tym, aby nie wchodzić na łachy wiślane, pojawiły się na lewym brzegu Wisły.
 • Kolejna odsłona projektu Park Kultury - w amfiteatrze parku na Bydgoskim Przedmieściu zaplanowano koncert i pokaz filmowy w ramach kina letniego.