Od soboty 17 czerwca 2023 r. do końca sierpnia na plaży miejskiej przy Przystani AZS (ul. ks. J. Popiełuszki) w Toruniu działa strefa relaksu z wesołym miasteczkiem.
Jak przekonują organizatorzy przedsięwzięcia, Projekt Bulvar to najlepiej zaprojektowana strefa relaksu w Toruniu. - Poczuj się jak na egzotycznych wakacjach: beach bar, huśtawki, leżaki, hamaki oraz pełno złotego piasku, a tuż obok wesołe miasteczko: autodrom, koło widokowe, karuzele i dmuchańce. Zapraszamy na plażę miejską przy przystani AZS - przekonują.
Teren został wynajęty od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu. Projekt Bulvar jest czynny codziennie - od poniedziałku do piątku w godz. od 13.00 do ostatniego gościa, a w soboty i niedziele w godz. od 10.00 do ostatniego gościa.