O0534 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

O0534

Rodzaj zadania: 
Ogólnomiejskie(O)
Numer projektu: 
O0534
Tytuł projektu: 
Budowa hali sztuk walki
Lokalizacja: 
Działka nr 292/1 u zbiegu ulic Szczecińskiej/Krynicka
Opis projektu: 
Centrum Sztuk Walki to miejsce dla dzieci i młodzieży. Przedsięwzięcie ma charakter inwestycji celu publicznego zaspokajające potrzeby społeczności miasta Torunia. CSW ma być miejscem zdobywania umiejętności i ich doskonalenia w indywidualnych i drużynowych olimpijskich sportach walki. Zadanie polega na budowie obiektu kubaturowego dwukondygnacyjnego o wymiarach 35,0 x 18,0 m, w którego skład wchodzą: Sala ćwiczeń, gier i relaksu o wymiarach 25,0 m x 18,0 m (450 m kw.) wyposażona w drabinki gimnastyczne, ścianę luster i niezbędny sprzęt do realizacji zadań szkoleniowych. Segment szkoleniowo-socjalny (dwukondygnacyjny) o powierzchni użytkowej 324 m kw. z przeznaczeniem na: - salę audio-video, odnowy biologicznej (siłownia, sauna) - zespołu szatniowego , sauny, pokoju odnowy biologicznej i relaksu - pomieszczenia biurowe i techniczne. Obiekt w godzinach lekcyjnych (od 8.00 do 15.00) w pełni będzie wykorzystywany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 35, stanowiąc doskonałe uzupełnienie posiadanej bazy sportowej. Od godz. 16.00 oraz weekendy będą odbywały się pod okiem wykwalifikowanych trenerów ukierunkowane zajęcia sportowe.
Wstępna weryfikacja: 
Odrzucone
Uzasadnienie / Uwagi: 

Koszt realizacji projektu przekracza dostępną pulę środków.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Swoje święto obchodziło 12 sierpnia 2022 r. toruńskie Kolegium Jagiellońskie. Podczas uroczystości uczelni nadano status akademii.
 • Na zdjęciu Oficer Wojska Polskiego salutuje sztandarowi Garnizonu Toruń.
  Kultura, Miasto
  15 sierpnia, jak co roku, obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Toruńskie uroczystości tradycyjnie rozpoczną się od mszy świętej w kościele garnizonowym św. Katarzyny.
 • Grafika wydarzenia
  Miasto, Sport
  Miasto Toruń i Stowarzyszenie GoSport! zapraszają na drugą edycję wydarzenia „Dzień Sportu 2022”. Podczas imprezy na toruńskich Stawkach możecie liczyć na treningi, sportowe animacje i konkursy z najlepszymi toruńskimi sportowcami.
 • Na zdjęciu: widok z drona na budowę linii tramwajowej
  Miasto, MZK
  Dłużej niż pierwotnie planowano zamknięty będzie odcinek Szosy Chełmińskiej od ul. Grudziądzkiej do pl. NOT. Przejazd nie będzie możliwy do 21 sierpnia 2022 r.
 • Na zdjęciu: trzy jachty z białymi żaglami na Wiśle
  Miasto, Sport
  14 sierpnia 2022 r. odbędzie się 57. edycja Długodystansowych Regat na Wiśle. Wydarzenie jest częścią Festiwalu Wisły.
 • Grafika z Areną Toruń
  Miasto, Sport
  Szlakiem toruńskiego sportu ruszą uczestnicy rekreacyjnego rajdu organizowanego przez Urząd Miasta oraz Stowarzyszenie GoSport! Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia 2022 r.
 • W poniedziałek 15 sierpnia 2022 r. w związku z przypadającym świętem, ruch tramwajowy i autobusowy będzie ograniczony.
 • Anooki to zabawni bohaterowie instalacji, które będzie można zobaczyć na placu Rapackiego podczas 13. Bella Skyway Festival, który odbędzie się w Toruniu w dniach 16-20 sierpnia 2022 r.
 • Przy budynku Wydziału Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Torunia powstały trzy rabaty z nowymi nasadzeniami.
 • W związku z szybszym niż planowano zakończeniem prac montażowych przy 13. Bella Skyway Festival w rejonie Placu Rapackiego, Fontanna Cosmopolis została ponownie uruchomiona. Wszyscy spragnieni ochłody będą mogli korzystać z fontanny przez najbliższe upalne dni do godziny 18:00. Później, w godzinach wieczornych, w związku z organizacją festiwalu...
 • W okresie pomiędzy 15 a 17 sierpnia 2022 r. zmieniają się terminy odbioru odpadów.
 • Niemieccy dziennikarze portalu o kulinariach „Kulinariker” ponownie piszą o Toruniu! Tym razem zachęcają do odwiedzenia naszej starówki i jej smakowitych zaułków.
 • Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu ogłasza przetarg ustny na wynajem lokali użytkowych i miejsc parkingowych.
 • Kładka znajdująca się nad Trasą Prezydenta Raczkiewicza zazieleniła się – wykonane zostały nasadzenia zarówno na samym obiekcie, jak i na terenie przyległym.