Pejzaż Bez Ciebie: Zbigniew Wodecki | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Pejzaż Bez Ciebie: Zbigniew Wodecki

Data wydarzenia
-
plakat imprezy
Opis wydarzenia: 

14. Festiwal Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich „Pejzaż bez Ciebie” - Zbigniew Wodecki

Bohaterem tegorocznej edycji będzie artysta popularny i ceniony nie tylko za swoją wyjątkową twórczość, ale także wyjątkowo pogodny i optymistyczny charakter. Mamy nadzieję wspominać Zbigniewa Wodeckiego właśnie w taki sposób - myśląc o jego uśmiechu, serdeczności i poczuciu humoru, z którego słynął. Nie zapominamy jednak o tym, że wspominać będziemy przede wszystkim wielkiego muzyka - wokalistę, trębacza, skrzypka, obdarzonego wielkim talentem, niezwykłym słuchem muzycznym.

 • 17.10. (środa), godz. 17.00 – przegląd konkursowy

Konkurs na interpretację piosenek Zbigniewa Wodeckiego skierowany do młodych artystów, rozpoczynających swoją drogę.
Wstęp bezpłatny, darmowe wejściówki w kasie CKK Jordanki

 • 18.10. (czwartek), godz. 19.00 - Koncert Galowy

Usłyszeć będzie można największe hity artysty, takie jak Zacznij od Bacha, Rzuć to wszystko co złe, Lubię wracać tam, gdzie byłem, Sobą Być, czy Z Tobą chcę oglądać świat (i inne). W koncercie wystąpią Olga Bończyk, Katarzyna Cerekwicka, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Krzywy, Grażyna Łobaszewska, Krzysztof Respondek, Sławomir Uniatowski i Mateusz Ziółko. Kierownikiem muzycznym Festiwalu będzie Zygmunt Kukla, a reżyserką i scenarzystką koncertu będzie Beata Szymańska.
Bilety w CKK Jordanki, Księgarni CSW oraz na portalu www.ebilet.pl

Data: 
17.10.2018 17:00 — 18.10.2018 19:00
Miejsce: 
sala na Jordankach
Organizator: 
Kategoria wydarzenia: 
Festiwal
Położenie: 

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: ludzie niosą ulicą miasta żółto-niebieską flagę Ukrainy
  Miasto
  Od 24 lutego 2022 r. w Ukrainie toczy się wojna. Jako wyraz solidarności z jej narodem w drugą rocznicę tego wydarzenia miało miejsce poruszające spotkanie na Rynku Staromiejskim.
 • Na zdjęciu ceglana wierza ruin Zamku Krzyżackiego nocą
  Kultura, Miasto, Sport
  Przed nami weekend pełen magii, czarów i zaklęć - kto chce poczuć się czarodziejem i wróżką, zapraszamy do wizyty w Zamku Krzyżackim. A kto już się zmęczy czarowaniem, zachęcamy do uczestnictwa w wielu innych zajmujących wydarzeniach w Toruniu.
 • Na zdjęciu: ludzie w kościele, widać złoty ołtarz
  Miasto
  Uroczystą mszą św. odpustową uczczono pamięć o toruńskim duchownym, patronie harcerzy polskich, bł. ks. Stefanem Wincentym Frelichowskim.
 • Na zdjęciu: Zielony traktor z biało-czerwoną flagą
  Drogi, Miasto
  22 lutego 2024 r. zakończyły się protesty rolników, wszystkie drogi, na których były utrudnienia, są przejezdne.
 • Projekt medalu Triady 100-lecia
  Miasto, Sport
  23 maja 2024 r. odbędzie się pierwszy bieg Triady 100-lecia, a już teraz prezentujemy projekt wyjątkowego medalu imprezy.
 • Na zdjęciu: zawodnicy masters - mężczyźni biorą udział w biegu w hali na bieżni
  Miasto, Sport
  24 lutego 2024 r. w Arenie Toruń odbędą się są 33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters połączone z 7. Halowymi Mistrzostwami Polski Lekarzy.
 • Od poniedziałku 26 lutego 2024 r. wprowadzone zostaną korekty odjazdów linii nr 30, 39 i 44 w dni robocze z pętli Nad Strugą i Wapienna w godzinach 7:00-8:00.
 • 23 lutego przypada Światowy Dzień Walki z Depresją. Jeśli zauważamy wśród bliskich niepokojące zachowania, nie wahajmy się skorzystać z pomocy specjalisty.
 • 23 lutego 2023 r. w Światowym Dniu Walki z Depresją wiele miast włącza się w ogólnopolską kampanię „Żałoba 146 rodzin”, której organizatorem jest Fundacja Słonie na Balkonie.
 • 22 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Legionów odbyło się kolejne spotkanie prezydenta Michała Zaleskiego z mieszkańcami Torunia – tym razem okręgu Chełmińskie.
 • Przedstawiciele firm marketingowych spotkali się z prezydentem Michałem Zaleskim, żeby porozmawiać o możliwościach rozwoju oraz podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami w prowadzeniu biznesu w Toruniu.
 • Z okazji obchodów 100-lecia hokeja w Toruniu, jak również w ramach akcji „Sportowe ferie 2024” został rozegrany turniej e-hokeja.
 • Na lodowisku Tor-Tor przy ul. Bema trwają Mistrzostwa Polski Centralnej Ligi Juniorów w hokeju na lodzie. W turnieju doskonale spisują się gospodarze - MKS Sokoły Toruń.
 • Wracamy do tematu sceny plenerowej w Czerniewicach. Będziemy rozmawiać o dwóch alternatywnych rozwiązaniach projektowych – walorach funkcjonalnych, kosztach realizacji i utrzymania, potrzebach lokalnego środowiska w zakresie użytkowania obiektu. Zbierzemy uwagi i opinie uczestników.