Od poniedziałku 14 listopada 2022 r. od godzin porannych zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Watzenrodego i Strobanda.

Przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy na północnej jezdni ulicy Strobanda oraz zachodniej jezdni ulicy Watzenrodego, natomiast na samym skrzyżowaniu ruch odbywał się będzie dwukierunkowo po części nowego ronda z pierwszeństwem łamanym - tak jak przed wprowadzeniem zmian w tym rejonie.

Na ulicy Strobanda, za skrzyżowaniem z ul. Watzenrodego, powstanie tymczasowy przystanek autobusowy w kierunku osiedla. W kierunku centrum zostanie ponownie uruchomiony przystanek autobusowy na ulicy Watzenrodego.

Wprowadzenie tych zmian pozwoli zakończyć prace związane z układaniem warstwy ścieralnej na jezdni łączącej ulice Watzenrodego i Strobanda.