Jak pozyskać kapitał na dalszy rozwój?

Business Link Toruń wraz z partnerami zaprasza przedsiębiorców i start-upy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie pozyskiwania kapitału z Funduszy UE na rozwój biznesu. 

Spotkania odbędą się 12 lipca 2018 roku w godzinach 11:00 - 18:15 w Business Link Toruń przy ulicy Władysława Łokietka 5, w cyklu indywidualnych rozmów z wybranym specjalistą, trwających 45 minut.

Pierwszym partnerem prowadzącym konsultacje jest Michał Żukowski twórca firmy Innteo, marki, która powstała z myślą o kompleksowej pomocy przedsiębiorcom w procesie pozyskiwania finansowania prywatnego i publicznego dla start-upów, przedsiębiorstw bardziej rozwiniętych, jak i dużych spółek i jednostek naukowych. Przez ostatnie lata związany z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, pełnił funkcję dyrektora działu prawnego. Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych finansowania badań naukowych i prac rozwojowych, a także praw własności intelektualnej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz renomowanych warszawskich kancelarii.

Maciej Przeorek twórca i partner zarządzający Innofin - spółki specjalizującej się w pozyskiwaniu dofinansowania dla MŚP oraz klientów korporacyjnych wdrażających innowacyjne rozwiązania oraz realizujących projekty badawczo-rozwojowe - to drugi z partnerów prowadzących konsultacje. Ekspert z dziedziny funduszy UE, konstruowania dokumentacji inwestycyjnej oraz budowy ścieżek komercjalizacji projektów technologicznych we wczesnych fazach rozwoju. Twórca i zarządzający grupą funduszy wchodzących w skład grupy kapitałowej Mount Ventures sp. z o.o.

Osoby zainteresowane konsultacjami z wybranym partnerem, proszone są o przesłanie wiadomości na adres torun@business.link ze wskazaniem jego nazwiska. Zgłoszenia należy przesłać do 9 lipca 2018 roku do godziny 16:00. Organizatorzy skontaktują się uczestnikami spotkania w celu potwierdzenia godziny konsultacji.