Młodość w szafie gra

„Młodość w szafie gra” – ruszamy z letnim przeglądem młodych kapel! Wydarzenie organizowane jest wraz z Teatrem Baj Pomorski, Fundacją 1025 i sklepem muzycznym Brumi.pl

Szukamy artystów bez względu na gatunek czy styl – liczy się pasja i energia! Jest tylko jeden warunek: wszyscy członkowie zespołu muszą mieć maksymalnie 30 lat.

Przez całe lato, w każdą sobotę, na klimatycznej Scenie Szekspirowskiej w ogrodzie Baja Pomorskiego zagra łącznie 14 zespołów – po dwa na każdy koncert. Po występach zapraszamy do wspólnego jam’owania na scenie.

Każdy zespół otrzymuje honorarium!

Terminy koncertów: 12, 19, 26 lipca oraz 2, 4, 16, 23 i finałowy 30 sierpnia

Godzina: 20:00–22:00

Miejsce: Scena Szekspirowska, ogród Teatru Baj Pomorski

Na wielki finał wrócą cztery najlepsze zespoły wybrane przez publiczność – a nagrodą specjalną będzie produkcja teledysku przez 1025.rocks – Wytwórnię teledysków z Torunia!

Zgłoszone zespoły mogą liczyć na wsparcie promocyjne:

  • Fundacja 1025 (m.in. nagrania wideo, rozmowy w studio 1025 ul. Pod Krzywą Wieżą 18)
  • 1025.rocks – Wytwórnia teledysków – produkcja teledysku
  • Specjalne artykuły na portalu szarpidrut.pl
  • Radio Gra.

Przegląd kapel ma otwarty charakter – wystarczy się zgłosić.

>>Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie Fundacji 1025.

Zgarnij swoją scenę – zagraj w szafie!

Obraz Firmbee z Pixabay