Konkurs – Odkryj toruńskie trasy rowerowe! II TURA | www.torun.pl

Konkurs – Odkryj toruńskie trasy rowerowe! II TURA

Eko, Miasto, Sport
Data publikacji: 07 lipca 2021
Autor: Filip Tomasik

Rusza kolejna tura konkursu rowerowo-fotograficznego organizowanego przez Urząd Miasta Torunia. Odkryj trasy rowerowe i wygrywaj wspaniałe nagrody.

Wakacje w pełni, więc czas na ruch i aktywne odkrywanie Torunia. 7 lipca br. rusza II tura konkursu "Odkryj toruńskie trasy rowerowe". Przypominamy, że potrwa on przez całe wakacje, a jego celem jest promocja turystyki rowerowej.

Chcemy zachęcić wszystkich do poznawania i zwiedzania miasta zgodnie z przebiegiem tras i oznakowanych szlaków rowerowych, których w Toruniu przybywa z roku na rok. Do udziału zachęcamy wszystkich pasjonatów rowerowych wypraw i nie tylko. Do wygrania wspaniałe nagrody!

Aby wziąć udział w Konkursie należy:

 1. Wykonać relację zdjęciową (min. 3 zdjęcia) ze wskazanej w zadaniu Konkursowym trasie rowerowej. Na początku każdej tury zostanie ogłoszona unikalna trasa.
 2. Umieścić ją na Facebook lub Instagramie oznaczając #Toruńnarowery
 3. Przesłać link do posta na adres fb@um.torun.pl, w przypadku braku konta na portalu Facebook lub Instagram należy przesłać fotorelację na wskazany wyżej adres e-maila.

Trasa II tury: Start: Muzeum Twierdzy Toruń -> Wały gen Sikorskiego -> Aleja Jana Pawła II -> Most  im. Józefa Piłsudskiego -> Zamek Dybów -> Fort X -> Fort XVII Przyczółek Mostowy -> Fort XIV Józefa Bema ->Fort XV Henryka Dąbrowskiego -> Most  im. Józefa Piłsudskiego -> Aleja Jana Pawła II -> Wały gen Sikorskiego -> meta Muzeum Twierdzy Toruń

Druga tura rozpoczyna się 7 lipca i potrwa do 13 lipca 2021 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do 7 dni od terminu zakończenia każdej z tur.

Nagrodami w Konkursie jest m.in. 8 voucherów do wskazanego na voucherze toruńskiego sklepu rowerowego. Każdy voucher pozwala na dokonanie zakupów o wartości 200 zł. Po każdej turze zwycięzców wybierze jury.

Ruszajcie i w swoim tempie odkrywajcie aktywnie Toruń. Pokażcie nam swoją przygodę i wygrywajcie!

Kliknij, aby zapoznać się z regulaminem konkursu - pdf

fot. Michał Walkowski 

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu budynek Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki z lotu ptaka podczas zachodu słońca
  Kultura, Miasto
  Kolejny sierpniowy weekend w Toruniu obfitować będzie w liczne atrakcje i wydarzenia kulturalne. Tym razem zarówno mieszkańcy jak i turyści mogą wziąć udział w licznych warsztatach organizowanych przy Szkole Leśnej na Barbarce, udać się na wernisaże do Galerii Sztuki Wozownia czy wysłuchać wyjątkowych utworów w ramach 25. Międzynarodowego...
 • Drogi, Inwestycje
  Uwaga, dziś 5 sierpnia od godz. 22.00 na moście drogowym im. marsz. Józefa Piłsudskiego zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.
 • Na zdjęciu: przeprowadzane jest badanie wzroku starszego mężczyzny
  Miasto
  Badania profilaktyczne, edukacja, a także możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 – to oferta dla torunian przygotowana w Miasteczku Zdrowia.
 • Grafika informująca o Konkurs #BeActive Awards 2021
  Miasto
  Przedszkole Miejskie nr 13 weźmie udział w konkursie głównym #BeActive Award 2021 organizowanym przez Komisję Europejską.
 • Grafika informująca o konkursie Turystyczne spacery po zdrowie
  Miasto
  Jak połączyć piękne z przyjemnym i pożytecznym? Weź udział w konkursie „Turystyczne spacery po zdrowie”, zrób zdjęcia i wygrywaj nagrody.
 • Na zdjęciu: konferencja prasowa z udziałem prezydenta Michała Zaleskiego
  Miasto
  Ruszył esemesowy system umawiania wizyt w Wydziale Obsługi Mieszkańców, dotyczących spraw związanych z rejestracją pojazdów. Nowy system ma usprawnić obsługę mieszkańców w tym zakresie.
 • Na 100 dni przed tegorocznym 29. Międzynarodowym Festiwalem Filmowym EnergaCAMERIMAGE, który odbędzie się w Toruniu 13-20 listopada, organizatorzy zaprezentowali plakat wydarzenia.
 • To będzie nie lada gratka dla fanów motoryzacji – 4 września 2021 r. w toruńskim MotoParku w kilkunastu strefach wystawowych zaprezentują się wyjątkowe pojazdy, reprezentujące różne oblicza motoryzacji.
 • Mieszkańcy Torunia i turyści odwiedzający nasze miasto lubią korzystać z roweru miejskiego. Przez dwa lata jego funkcjonowania odnotowano ponad 400 tysięcy wypożyczeń!
 • W czwartek 5 sierpnia 2021 r. na placu przez Centrum Handlowym Kometa odbędzie się wydarzenie pn. „Miasteczko Zdrowia – Toruń 2021”.
 • Od jutra 5 sierpnia 2021 r. na ulice regionu wyrusza Szczepionkobus – specjalny autobus, w którym przyjąć można dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Pierwszym jego przystankiem będzie centrum handlowe Kometa w Toruniu.
 • Konferencja Firma Przyszłości po roku przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami powraca w Toruniu już w październiku 2021 r.
 • Chcesz złożyć wniosek o świadczenie z programu „Dobry Start”? Nie wiesz jak to zrobić? Przyjdź do ZUS-u i skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy pomogą wypełnić wniosek online.
 • Na terenie Torunia trwa montaż tablic Systemu Informacji Pasażerskiej. W związku z robotami przyłączeniowymi w pobliżu niektórych przystanków planuje się krótkie wyłączenia sygnalizacji świetlnych.