Konkurs Bella Young Graphic Design Award | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Konkurs Bella Young Graphic Design Award

Kultura, Miasto
Data publikacji: 09 czerwca 2023
Autor: Magdalena Winiarska

Zgłoś swój projekt na stronie esk2029.pl

Na zdjeciu: barwny mapping wyświetlany na fasadzie budynku

W 2023 roku po raz pierwszy podczas Bella Skyway Festival projektanci graficzni będą mieli okazję ubiegać się o nagrodę Bella Young Graphic Design Award.

W 2023 roku uruchomiony został zupełnie nowy projekt – konkurs „Bella Young Graphic Design Award”, dający młodym twórcom specjalizującym się w designie, rysunku i projektowaniu graficznym szansę zaprezentowania swoich umiejętności.

Konkurs skierowany jest do projektantów zajmujących się grafiką komputerową. Twórcy mająca zadanie stworzenie projektów wzorniczych, inspirowanych motywem przewodnim tegorocznego Festiwalu: „Marzyciele z zielonej planety”, odnoszących się do patrona roku 2023 – Mikołaja Kopernika oraz ekologii.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich, które zawodowo lub hobbistycznie zajmują się projektowaniem lub grafiką komputerową. Aby wziąć nim udział należy:

 • wykonać projekt w formie statycznej grafiki lub animacji, zgodny z wytycznymi zawartymi w regulaminie konkursu;
 • wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.bellaskyway.pl.

Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca 2023 roku.

Spośród nadesłanych projektów Organizator dokona wyboru maksymalnie 10, które zostaną zaprezentowane na wielkoformatowej projekcji podczas 14. Bella Skyway Festival. Toruń. Kujawsko-Pomorskie, który odbywać się będzie od 15 do 19 sierpnia 2023 r. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni spośród finalistów w plebiscycie publiczności.

W ramach przeprowadzonego konkursu wyróżnione zostaną trzy projekty, a ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne:

 • I miejsce 25.000 zł brutto,
 • II miejsce 15.000 zł brutto,
 • III miejsce 10.000 zł brutto.

Do pobrania:Toruński festiwal światła od samego początku współpracuje nie tylko z artystami o światowej renomie, ale również z lokalnymi i młodymi artystami, dając im tym samym szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności i zaistnienie w świecie sztuki. To dzięki Bella Skyway Festival toruńscy artyści pokazują się na podobnych imprezach w Singapurze czy Jerozolimie. Dla organizatorów istotnym jest, aby ta strona festiwalu jeszcze bardziej się rozwijała, a młodzi, utalentowani artyści mieli szansę pokazać się w przestrzeni publicznej. Bella Skyway Festival to wspaniała okazja dla młodych artystów, aby zaprezentować swoje zdolności przed szeroką publicznością.

Fot. Wojtek Szabelski

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Bulwar po kontroli NIK-u
  Miasto
  Najwyższa Izba Kontroli zakończyła kontrolę inwestycji dotyczącej zagospodarowania Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu. Pozytywnie oceniono przeprojektowanie pawilonów, przeprowadzenie postępowania konsultacyjnego oraz wydanie wymaganych decyzji i postanowień. Izba wskazała także obszary wymagające poprawy. Wśród nich konieczność powstania...
 • Na zdjęciu: dwaj żużlowcy na torze
  Miasto, Sport
  W sobotę 30 września 2023 roku czeka nas wielkie święto żużlowe. Na Motoarenie im. Mariana Rosego odbędzie się ostatni turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Za nami już dziewięć z nich, w tym dwie w Polsce, co oznacza, że pozostał tylko wielki finał.
 • Kultura, Miasto
  Niesamowite podniebne show pojawi się w Toruniu już w dniach 29 i 30 września 2023 r. – piątek, sobota. W te dni, o godzinie 20:00 torunianie i turyści będą mieli okazję podziwiać spektakl EXIT podniebne widowisko artystyczne z okazji Roku Kopernikańskiego, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ul. gen. Józefa Bema...
 • Miasto
  W Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu 28 września 2023 r. odbywa się VII Forum Seniora, w którym udział bierze kilkuset uczestników z całego województwa kujawsko-pomorskiego.
 • Za długoletnie pożycie małżeńskie
  Miasto
  Kolejne toruńskie pary odebrały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wręczył je 22 września 2023 roku w Ratuszu Staromiejskim Prezydent Torunia Michał Zaleski. Odznaczenia państwowe nadane zostały przez Prezydenta RP 10 parom, które w tym roku świętują 50- i 51-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Razem z medalem jubilatom Prezydent Zaleski...
 • Miasto
  Projekty rewitalizacji siedziby katów toruńskich oraz prac konserwacyjnych w kościele p.w. Św. Jakuba otrzymają dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
 • Projekty rewitalizacji siedziby katów toruńskich oraz prac konserwacyjnych w kościele p.w. Św. Jakuba otrzymają dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
 • W Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu 28 września 2023 r. odbywa się VII Forum Seniora, w którym udział bierze kilkuset uczestników z całego województwa kujawsko-pomorskiego.
 • Zaburzeniom związanym z FASD/FAS można w stu procentach zapobiec zachowując abstynencję w ciąży.
 • W sobotę 30 września 2023 roku czeka nas wielkie święto żużlowe. Na Motoarenie im. Mariana Rosego odbędzie się ostatni turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Za nami już dziewięć z nich, w tym dwie w Polsce, co oznacza, że pozostał tylko wielki finał.
 • Dokładnie 22 października 2023 r. maratończycy z całej Polski, upamiętniając 550. rocznicę narodzin Mikołaja Kopernika, wystartują na dystansie królewskim spod pomnika Kopernika.
 • Muzeum i hostel znalazły swoje miejsce na Dworcu Toruń Główny, który po metamorfozie odwiedzają nie tylko podróżni.
 • Muzeum Twierdzy Toruń, oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu, zaprasza na kolejną, 17. odsłonę cyklu „Środowe spotkania z historią wojskowości”. W najbliższą środę (27 września 2023 r.) spotkamy się z Panem Miłoszem Rusieckim, pasjonatem lotnictwa i autorem rewelacyjnej książki pt. „Lotnicze obiekty Torunia 1908–1955. Obiekty aeronautyczne”.
 • Przez ostatnie 40 lat działał na rzecz toruńskiej kultury i edukował młodych. 27 września 2023 roku Prezydent Torunia Michał Zaleski spotkał się odchodzącym na emeryturę Zbigniewem Przybyszem. Spotkanie było okazją do wielu wspomnień i opowieści, ale przede wszystkim do podziękowań: - Dziekuję za Pana wieloletnią pracę na rzecz miasta, współpracę...