Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza | www.torun.pl

Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza

Biznes, Miasto
Data publikacji: 18 listopada 2021
Autor: Magdalena Winiarska
Grafika informująca o konsultacjach ws. funduszy europejskich

Zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 wraz z Prognozą OOŚ.

Spotkanie jest organizowane wspólnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urząd Miasta Torunia i odbędzie się w formule on-line w dniu 26 listopada 2021 r. o godz. 10:00.

Udział w spotkaniu prosimy potwierdzić, przesyłając formularz zgłoszeniowy pod adres: wripe@um.torun.pl w terminie do dnia 24 listopada 2021 r. Prosimy o wskazanie do udziału maksymalnie jednej osoby z danej instytucji. Dane do logowania zostaną przesłane przed spotkaniem na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym.

Do pobrania:

Uwagi można także zgłaszać poprzez formularz internetowy, dostępny na specjalnej stronie, gdzie są również dostępne wszystkie informacje dotyczące konsultacji – kliknij, aby przejść do strony konsultacji.

Osobą do kontaktu w zakresie przyjmowania zgłoszeń uczestnictwa w spotkaniu, w imieniu gospodarza spotkania, prezydenta Michała Zaleskiego, jest Dorota Knut (tel. 56 611 85 51, e-mail: d.knut@um.torun.pl).

Osobą do kontaktu w sprawie organizacji spotkania w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest Dorota Sawicka (tel. 571 293 040, e-mail: d.sawicka@kujawsko-pomorskie.pl).

Konsultacje społeczne programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 odbywają się w terminie od 27 października do 3 grudnia 2021 r.

 

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: ludzie idący ulicą
  Miasto
  Poniżej publikujemy wyjaśnienie, jakie skierował do redaktora naczelnego „Nowości”, Marcina Habela, po publikacji dwóch artykułów na temat Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, dyrektor jednostki Rafał Walter.
 • Na zdjęciu: kobieta patrzy na zdjęcia na wystawie Sztuka Natury
  Eko, Miasto
  Ruszyła 14. edycja Festiwalu Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą „Sztuka Natury" Toruń 2021.
 • Na zdjęciu: prezydent Michał Zaleski
  Miasto
  Prezydent Michał Zaleski kontynuuje leczenie z powodu zachorowania na Covid-19. Jak poinformował w mediach społecznościowych, jego stan zdrowia z dnia na dzień się poprawia.
 • Kościoł pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II.Fot. Sławomir Kowalski
  Drogi, Miasto
  W sobotę 4 grudnia w związku z obchodami święta Radia Maryja zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu, które obejmą ulicę Żwirki i Wigury, Drogę Starotoruńską oraz ulicę Bema.
 • Na zdjęciu od lewej: Łukasz Kaźmierczak, Adrian Drzycimski - Instytut Wspierania Nowych Technologii, Violetta Weroniecka - Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia, Łukasz Szarszewski – Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu
  Biznes, Miasto
  Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu w partnerstwie z liderem Powiatowym Urzędem Pracy dla Miasta Torunia oraz Instytutem Wspierania Nowych Technologii podpisało umowę o wartości docelowej dla mieszkańców ponad 2 mln zł na realizację pilotażowego programu badania rynku pracy. Projekt realizowany będzie ze środków Rezerw Funduszu Pracy Ministerstwa...
 • Plakat zachęcający do udziału w akcji sprawdź światła
  Miasto
  4 grudnia 2021 r. można bezpłatnie sprawdzić ustawienie świateł drogowych w wybranych Stacjach Kontroli Pojazdów w Toruniu.
 • Z okazji setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema, Europejskie Centrum Filmowe Camerimage i Grupa Balzola zapraszają na przegląd filmów, opartych na prozie najpopularniejszego polskiego twórcy literatury science-fiction. Od 10 do 30 grudnia na dużym ekranie Kina Camerimage, znajdującego się w Budynku Fundacji Tumult na Rynku Nowomiejskim 28,...
 • W najbliższą sobotę, 4 grudnia 2021 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Legionów w Toruniu odbędzie się Turniej Mikołajkowy Hokeja Halowego. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
 • Urząd Miasta Torunia weryfikuje dokumentację dostarczoną przez torunian starających się o granty w ramach projektu "Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym".
 • Miasto Toruń nagrodzone przez Wspólnotę Polską "Za zasługi dla sportu polonijnego". Wyróżnienie odebrał 3 grudnia 2021 r. zastępca prezydenta Torunia Zbigniew Fiderewicz podczas uroczystości w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
 • Na jubileuszową, niezwykłą wystawę z okazji 130-lecia funkcjonowania komunikacji miejskiej w grodzie Kopernika zaprasza Miejski Zakład Komunikacji i Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu.
 • Drony – technologia przyszłości już nadleciała. Systemy bezzałogowych statków powietrznych niewątpliwie mają szansę stworzyć branżę konkurencyjną do przemysłu samochodowego i lotniczego. W kolejnym odcinku cyklu „Start Up Toruń” Błażej Kriks właściciel firmy KRX Flying oraz ośrodka szkolenia OperatorDronów.pl opowiada o przyszłości swojej branży i...
 • Portal torunposzkole.pl to pomoc dla toruńskich rodziców poszukujących wartościowych zajęć pozaszkolnych dla swoich dzieci.
 • Z powodu montażu naświetlaczy w sobotę 11 grudnia 2021 r. most Piłsudskiego będzie zamknięty dla aut w godzinach od 6.00 do 17.00.